sportvidion5

Акцијата на Sport Vision за потрошувачите во Трговско забавниот центар „KAM Village“ во Охрид (ФОТО)

Охрид, 13. април 2017 (ИНПРЕС) – По повод продолжениот празничен викенд, во Трговско забавниот центар „KAM Village“, на улицата „7-ми Ноември“ во тек е големата распродажба на познатиот бренд Sport Vision.

sportvidion9

sportvisio10

sportvision2

Граѓаните пројавуваат голем интерес за производите од познатиот бренд, а акцијата е повод плус да се одлучат за купување на најразлична спортска опрема, облека и обувки.

sportvision3

sportvision7 1

sportvision11

Акцијата на Sport Vision е дел од Велигденскиот викенд кој ќе трае до недела, а носи многу попусти, акции и проверена забава во Трговско забавниот центар KAM Village. (Крај)

извор: Инпрес фото: Инпрес

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest