cornerrakomet

Европското ракометно првенство следете го во бистро Корнер

Охрид, 23. јануари 2018 (Inpress) – Натпреварите од Европското ракометно првенство во Хрватска може да ги следите во бистро Корнер.

– Да гледаме заедно, да навиваме и да ја бодриме македонската репрезентација, порачуваат од Корнер.

Промотивно, додека трае ракометното првенство, темното пиво Златен даб ќе се продава по цена од 80 денари. (Крај)

извор: Inpress фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest