tamarologo

Оглас за вработување: Наскоро „Тамаро 11“ маркет, потребни се вработени од сите категории

Охрид, 17. април 2018 (ИНПРЕС) – Две недели по отворањето на најновиот „тамаро 10“ маркет, водечките охридски маркети најавуваат отворање на уште еден, најновиот „Тамаро 11“ маркет, кој наскоро треба да започне со работа.

– За потребите на новиот маркет потребни се вработени од сите категории. Сите заинтересирани, дополнителни информации можат да добијат на телефонот 078/307-642, информираат од „Тамаро“. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest