ambrosianadvor

Плажа Ambrosia денеска ја отвора сезоната со настап на DJ Nasty DeLuxe

Охрид, 14. јуни 2018 (ИНПРЕС) – Популарната плажа Ambrosia денеска и официјално ја отвора новата летна сезона со настап на DJ Nasty DeLuxe.

Забавата ќе започне во 19:00 часот, а влезот за сите посетители е слободен.

Image may contain: 2 people, text

Со DJ Nasty DeLuxe ова лето ќе можете да се дружите и на плажа „Градиште“, каде официјалното отворање е закажано за 16-ти јуни. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest