policiska-lenta

Маж пронајден мртов во паркиран автомобил во близина на реката Сатеска

Охрид, 10. јули 2018 (ИНПРЕС) – Маж на возраст од 61 година бил пронајден мртов во паркиран автомобил во близина на реката Сатеска, јави порталот Охрид 1.

Истиот извор јавува дека лицето во возилото било пронајдено само.

Од СВР Охрид најавуваат повеќе детали во текот на утрешниот ден. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest