venustravelopsto

Билети за сите настани на Авалон ова лето во Охрид и во ТА „Венус травел“

Охрид, 11. јули 2018 (ИНПРЕС) – Билети за најдобрите настани ова лето во организација на Авалон продукција и во ТА „Венус травел“ во Охрид.

– Бидете дел од забавата ова лето во Охрид. Ова се цените на билетите за најголемите ѕвезди на годинешното издание на Ohrid Calling, информираат од агенцијата:

Dimitri Vegas & Like Mike
партер 1 – 1.500 денари
партер 2 – 1.000 денари
Fan пит – 2.000 денари

Jax Jones & Roger Sanchez
parter 500 денари
Fan pit 700 денари

Armin van Buuren
партер 1 1.500 денари
партер 2 1.000 денари
Fan пит 2.000 денари

блок билети:
партер 1 2.100 денари
партер 2 1.600 денари
Fan пит 3.000 денари

Во ТА „Венус травел“ можете да набавите билети и за настапите на Масимо Савиќ и Zucchero на Антички театар. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest