IMG_7896

Прво вечерно „Витаминка и Тамаро“ SUMMER TAXI (Видео)

Охрид, 13. јули 2018 (InPress) – Деновиве низ охридските улици е вистинска атракција посебно брендираното „Витаминка“ возило, кои е дел од најновиот проект на охридските „Тамаро“ маркети и Супер радио – летното „Витаминка“ такси.

Проектот кој ќе внесе вистинска свежина во делот на забавата ова лето во Охрид ќе трае во текот на месеците јули и август, најатрактивните месеци во текот на летото.

Жанко ЗШ Голабоски и Dj Regie Rules денес со нашиот нов авто-миленик, нашето „Рено 4“, бесплатно ги возеа охриѓани и гостите до нивните посакувани дестинации.

– Сите кои ќе го застанат нашето возило ќе бидат однесени комплетно бесплатно до саканата дестинација, а ќе добијат и многу „Витаминка“ производи, вели Голабоски.

Погледнете дел од првото вечерно „Витаминка и Тамаро“ SUMMER TAXI. (Крај)

извор: InPress фото: InPress

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest