tamarologo

Оглас за вработување: „Тамаро“ има потреба од месари

Охрид, 1. август 2018 (ИНПРЕС) – Охридските „Тамаро“ маркети распишуваат оглас за вработување со цел да го прошират својот тим.

Image may contain: text

– Отворена е позиција за месари, за работа во месарите на „Тамаро“ маркетите. Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот 078/307-642. Испратете CV на маил адресата: contact@tamaro.mk, информираат од „Тамаро“. (Крај)

извор:ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest