Karmewnverto

Акција на гарден програмата „Verto“ во Кармен Бауцентар

Охрид, 9. август 2018 (ИНПРЕС) – Од охридски Кармен Бауцентар информираат за најновата акција на гарден програмата од брендот „Verto“.

– Нудиме попуст до 30% на гарден програмата од полскиот бренд „Verto“. Дојдете и одберете од најголемиот избор на косилки и тримери за трева, црева за наводнување како и најразновиден рачен и електричен алат за одржување на Вашата градина. Повелете во нашиот продажен салон и добијте дополнителен попуст на гарден сетови за седење, чадори и лежалки, информираат од Кармен Бауцентар.

Image may contain: one or more people

No automatic alt text available.

Image may contain: text

Image may contain: table

Продажниот објект во Охрид се наоѓа на булевар „Железничка“ бр.3. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest