Missing image

Охриѓанка касната од куче во Скопје

Скопје, 10. август 2018 (ИНПРЕС) – Ноќеска, триесет минути по полноќ, охриѓанка пријавила дека била касаната од куче на улицата „Владимир Полежиновски“ во Скопје.

– На 10-ти август, во 00:30 часот, 27-годишната А.Т. од Охрид, во Полициската станица Центар пријавила дека на 9-ти август оваа година, во 23:15 часот на улицата „Владимир Полежиновски“ била касната од куче-скитник на левата надколеница. информираат од МВР. (Крај)

извор: МВР фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest