soobrakajkakruzenbanka

Сообраќајка на кружниот тек кај „Охридска банка“

Охрид, 17. октомври 2018 (ИНПРЕС) – Сообраќајка се случи денес, нешто по 11:30 часот на кружниот тек кај „Охридска банка“.

Според првичните информации во незгодата учествуваа автобус и патничко моторно возило марка „Голф“ од Охрид.

Во незгодата нема повредени лица, а е причинета материјална штета. (Крај)

извор: ИнПрес фото: ИнПрес

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest