Нова година во Будва со ТА „Венус травел“

Охрид, 7. декември 2018 (ИНПРЕС) – Дочекајте ја Новата 2019-та година во Будва со атрактивниот пакет кој Ви го нудат од ТА „Венус травел“ од Охрид.

Се нудат две опции од три дена (2 ноќевања за 3.900 денари) и четири дена (со 3 ноќевања за 4.900 денари). За забавата во Будва оваа година ќе биде задолжен Дино Мерлин.

Image result for dino merlin

– Со секој купен новогодишен аранжман добивате 600 денари попуст за вашиот летен одмор следната година, информираат од ТА „Венус травел“.

Од агенцијата нудат и аранжан за Божиќ во Виена по цена од 11.800 денари (3 дена со 2 ноќевања со авион).

Related image

ТА „Венус Травел“ со екстра поволни цени за повратни билети за Австралија:

– Мелбурн – од 854 евра

– Сиднеј – од 879 евра

– Перт од 736 евра

– Канбера од 1.045 евра и

– Аделаида од 1.058 евра

– Светот не бил никогаш помало место, порачуваат од „Венус Травел“. Дополнителни информации можете да добиете на телефонот 046/205-777 или во агенцијата на Булевар „Туристичка“ бр. 50 – Охрид (Скалеста зграда). Посетете ја и веб страната на агенцијата www.venustravel.com.mk. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest