Citroën и Inside Auto со одговор на прашањето – Што да и` купам за 8-ми Март?

Охрид, 5. март 2019 (ИНПРЕС) – Врвниот француски производител на автомобили Citroën и нивниот локален партнер Inside Auto со одговор на најпоставуваното прашање деновиве – Што да им купите на дамите за овој 8-ми Март?

– Подарете и` на Вашата дама совршен ден. Од Inside Auto добивате личен возач со новиот и супер атрактивен C3 AirCross, како и многу подароци, кафенце во прекрасниот Св. Наум и свечен ручек во Fish & Lounge Bar Lihnidos. Стартуваме во 12:00 часот, слушаме Супер радио и се возиме со Citroën за совршен 8-ми Март. Заедно ќе ги одбереме среќните добитници, бидете со нас, порачуваат од Inside Auto.

Inside Auto е охридскиот дилер на возилата на Citroën. Салонот се наоѓа на улицата „15-ти корпус“ број 116 во Охрид. Сите заинтересирани дополнителниинформации можат да добијат на телефонот 046/230-080. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest