Супер радио, Citroën и Inside Auto со совршен подарок за Каролина и Борче Пешликоски за 8-ми Март (Фото/Видео)

Охрид, 8. март 2019 (ИНПРЕС) – Каролина и Борче Пешликоски беа среќните добитници на наградата која ја обезбеди врвниот француски производител на автомобили Citroën и нивниот локален партнер Inside Auto за празникот 8-ми Март.

Тие имаа можност да уживаат во еден „совршен ден“. Од Inside Auto добија личен возач со новиот и супер атрактивен C3 AirCross, како и многу подароци, кафе во прекрасниот Св. Наум и свечен ручек во Fish & Lounge Bar Lihnidos. Среќниот добитник беше извлечен денес на програмата на Супер радио.

Inside Auto е охридскиот дилер на возилата на Citroën. Салонот се наоѓа на улицата „15-ти корпус“ број 116 во Охрид. Сите заинтересирани дополнителниинформации можат да добијат на телефонот 046/230-080. (Крај)

извор: ИнПрес фото/видео: ИнПрес

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest