Забава со Dj Jane во петок во Sky Corner

Охрид, 14. март 2019 (ИНПРЕС) – Еден од најдобрите охридски Дџ-и, Dj Jane во петок ќе испорача свежи денс битови на подиумот на поппуларниот Sky Corner.

Во сабота од Sky Corner нудат проверена забава со Горан Папаз, а сите заинтересирани резервации можат да извршат на теледонот 071/214-030.

Image may contain: text

Dj Jane е главен уредник на Супер радио, најслушаната локална радио станица во државата. Неговата авторска емисија Disco Heaven веќе полни 13 години можете да ја слушате секоја сабота во редовниот термин од 20-22 часот. (Крај)

извор: ИнПрес фото: ИнПрес

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest