Голема продажна акција на часовници на „Тамаро“ и B Watch 1920

Охрид, 13. мај 2019 (ИНПРЕС) – Водечките охридски „Тамаро“ маркети, во соработка со реномираната компанија за продажба на часовници B Watch 1920 започнуваат атрактивна продажна акција.

– Време е за најдоброто изненадување досега. Сега имате можност, по најприфатливи цени да купите часовник по ваша мерка за супер цена, порачуваат од „Тамаро“ маркетите.

Додаваат дека во текот на акцијата ќе има голем број на модели на часовници за секој вкус и џеб, големи попусти со купони и секако многу изненадувања.

– Идеален подарок за оние кои Ви значат. Подарете врвен квалитет, светска марка, но по најприфатливи цени, информираат од „Тамаро“. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest