„Тамаро“ и „b watch“ со нова – СУПЕР Акција

Охрид, 5. јуни 2019 (ИНПРЕС) – Секоја минута е „Тамаро“ минута. Маркетите „Тамаро“ и познатиот бренд за продажба на часовници „b watch“ со нова-СУПЕР атрактивна акција.

– „Тамаро“ и „b watch 1920“ со специјална понуда за сите Вас. Часовник од брендот Casio по ваша мерка и супер цена. Со сметка над 300 денари во „Тамаро“ маркетите, добивате еден купон. Со собрани 5 (пет) купони на флаерот кој ќе го побарате на каса, изберете си модел на часовник по ваша мерка и со 50% попуст.
Ви нудиме две категории на часовници (Basic и Luxury) кои детално се понудени на промотивниот флаер и на секој купен часовник добивате 2 години гаранција во „b watch 1920“ продавниците, информираат од „Тамаро“ маркетите.

No photo description available.

Додаваат дека купоните се доделуваат во периодот од 15.06.2019 до 15.08.2019 година, а производите ќе можат да се подигнат до 15.09.2019. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest