Врвните модели на CASIO по промотивни цени во „Тамаро“ маркетите

Охрид, 8. јули 2019 (ИНПРЕС) – За подарок на оние кои навистина ви значат. Заслужено внимание, вистинска вредност, сега по неверојатно ниски цени – врвните модели на CASIO по промотивни цени во „Тамаро“ маркетите.

– „Тамаро“ и B-Watch со супер понуда на рачни часовници од врвниот бренд CASIO. Со секоја сметка над 300 денари добивате купон за попуст. Соберете пет купони и добивате часовник со 50% попуст и гаранција од 2 години на Basic и Luxury моделите, информираат од „Тамаро“.

No photo description available.

Купоните се доделуваат од 15-ти јуни до 15-ти август, додека часовниците можат да се подигнат до 15-ти септември оваа година. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива