Гала вечера со музиката на Ѓоко Танески во Sky Corner

Охрид, 7. октомври 2019 (ИНПРЕС) – Елитниот охридски Sky Corner Ве повикува на уште една прекрасна вечер во неповторливиот и уникатен амбиент на овој хотел.

– Импресивен поглед, одличен амбиент и амбициозен стандард за незаменливо подготвена храна. Бидете дел од второто издание на нашата гала вечера овој пат во придружба на сентиш изведба на реномираниот домашен артист Ѓоко Танески. Дополнителнa можност за комбинација со две или три ноќевања во Sky Corner по промотивни цени. Зачувајте го датумот, Ве очекуваме, порачуваат од Sky Corner.

Image may contain: 1 person

Image may contain: 1 person, text

Хотелот Sky Corner е најновиот во охридската угостителска понуда и претставува вистинско освежување. Омилено место за бизнис средби, вкусен ручек од уникатното мени или уживање во кафе со пријателите во единствен поглед кон Охрид. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива