Новогодишна понуда од „Валео“ – Подарете со љубов, подарете ваучер за масажа за најблиските

Охрид, 24. декември 2019 (ИНПРЕС) – Внимавајте добро, време е за одговор на дилемата – Што да им подарите на најмилите за празниците, порачуваат од Ординацијата за физикална терапија „Валео“ од Охрид.

– Сакате да е убаво, корисно, уште и поволно… Од Ординацијата за физикална терапија „Валео“ Ви нудат совршено решение. Купете и подарете ваучер за масажа, сега со неверојатен попуст од 40% и изненадете некој близок за новогодишните празници. Па кој не сака убава релаксирачка масажа…? Направете ги среќни најблиските, информираат од „Валео“.

Дополнителни информации можете да добиете на телефонот 071/506-818 или лично во Ординацијата за физикална терапија „Валео“, улица „АСНОМ“, населба „Бејбунар“. (Крај)

извор: ИнПрес фото: архива