Неделно мени во Mozzafiato

Охрид, 3. февруари 2020 (ИНПРЕС) – Од Boutique hotel & bar Mozzafiato нудат неделно мени исполнето со вкусна храна по најповолни цени.

Image may contain: text

Исто така Ви препорачуваат да пробате некој од посебните видови кафе од брендот Portioli.

No photo description available.

извор: ИнПрес фото: архива